با پولند به اهداف تبلیغات آنلاین خود برسید

حس خوب تبلیغات موثر

رسانه‌ای برای طراحی و نمایش تبلیغات هدفمند

تبلیغات هوشمند رونق بخش کسب و کار شما

پولند با در اختیار داشتن شبکه تبلیغاتی گسترده‌ و ارائه انواع تبلیغات آنلاین بر روی این رسانه‌ قادر است نیازهای تبلیغات آنلاین بزرگترین برندها را برآورده کند. تبلیغات نصب اپلیکیشن (CPI) از جمله محبوب ترین نوع تبلیغات دیجیتال در پولند است.تبلیغات بنری و ویدیویی و ویدیویی سوالی از انواع روش های تبلیغات موبایلی پولند می باشد. پولند با ارائه هوشمند تبلیغات درون برنامه ای به کاربران، کسب درآمدی پایدار و قابل‌توجهی را بدون آسیب به تجربه کاربری برای صاحبان رسانه فراهم می‌کند و تبلیغات را در فضای دیجیتال به گونه ای موثر و بهینه نمایش میدهد.

CPC
تبلیغات کلیکی

مخاطبان واقعی خود را به بازدید از وب‌سایتتان تشویق کنید و ترافیک وب‌سایت خود را افزایش دهید.

CPI
کمپین نصب اپلیکیشن

پولند کاربران شما را هرکجا که باشند، شناسایی و برای شما کاربر با کیفیت و در مقیاس بالا جذب می‌کند.

Banner Ads
تبلیغات بنری

در زمان مشخص یک بنر تمام صفحه به مخاطب شما نمایش داده می‌شود و مخاطب در صورت عدم علاقه به تماشا می‌تواند پس از گذشت چند ثانیه، از تماشای بنر انصراف دهد.

Install Ads
تبلیغات نصبی

اپلیکیشن شما در یک لیست نمایش داده می شود و مخاطبان واقعی اقدام به نصب اپلیکیشن شما می کنند.

Video Ads
تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدئویی با ارائه ویدئوهای تبلیغاتی در قالبی متناسب باعث جلب توجه مخاطبان شما می‌شوند.

Quest Video Ads
تبلیغات ویدیویی سوالی

پس از نمایش ویدیو تبلیغاتی شما، توضیحات کسب و کار یا اپلیکیشن و … نمایش داده می شود و مخاطب پس از خواندن توضیحات باید به سوال ۲ گزینه ای که صاحب رسانه با توجه به توضیحات طرح کرده است، پاسخ دهد.

هدفگذاری و هوشمندی

تیم تحلیل داده‌ی پولند با الگوریتم‌های یادگیری ماشین و آنالیز داده‌های حاصل از رفتار کاربران، سیستم نمایش تبلیغات را به‌گونه‌ای هوشمندسازی کرده است که تبلیغات شما به‌درستی به مخاطبان هدف نشان داده شود. این موضوع هزینه‌های شما را کاهش و بهره‌وری تبلیغات را افزایش می‌دهد.

طراحی کمپین

اگر شما محتوای تصویری یا ویدئویی دارید ما به شما در بهتر شدن آن کمک خواهیم کرد. تجربه ما در زمینه تبلیغات درون برنامه ای به شما کمک خواهد کرد محتوای خود را با توجه به بستر تبلیغاتی بهبود بخشید. اگر هیچگونه اقدامی در زمینه تولید محتوا نکرده اید، سرویس های ما از ابتدای راه از ایده پردازی تا طراحی کامل محتوای تصویری و ویدئویی به شما ارائه خواهد شد.

گزارش دهی دقیق

تداوم در اجرای یک کمپین موفق، به بررسی دقیق عملکرد آن نیاز دارد. گزارش‌هایی که ما پس از اجرای هر کمپین در اختیارتان قرار می‌دهیم، به شما کمک می‌کند که بتوانید تمام ابعاد و جزئیات آن را برای بررسی میزان تاثیرگذاری آن تحلیل کنید؛ سپس به این جمع‌بندی می‌رسید که آیا کمپین شما، در راستای اهداف و متناسب با نیازتان قرار دارد یا خیر.

فرآیند رشد کسب‌وکار به کمک پولند

وارد خانواده‌ی بزرگ پولند شوید و برند خود را مطرح‌تر و فروشتان را بیشتر کنید

مزیت استفاده از پولند چیست؟

هوشمندی و هدفمندی تبلیغات آنلاین

پولند با استفاده از اطلاعات جامعی که از کاربران آنلاین ایرانی دارد، مخاطبانتان را شناسایی می‌کند و تبلیغات بنری و ویدیویی هدفمند را به گونه‌ای جذاب به مشتریان بالقوه شما نمایش می‌دهد.

مشاوره

کارشناسان فنی پولند هرزمانی که به راهنمایی نیاز داشته باشید، در کنارتان هستند. مجموعه‌ی ما با بهره‌گیری از برترین متخصصان حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال، شما را در مسیر تحقق اهدافتان، راهنمایی می‌کند.

تنوع کمپین های با کیفیت

محصول خود را از طریق برندسازی با نمایش تبلیغ (بنری ، ویدیویی ، نصب اپلیکیشن و ویدیویی سوالی)، هدایت به صفحه فرود با کلیک بر تبلیغ، جذب کاربر با کیفیت در حجم زیاد با نصب اپلیکیشن و … به مخاطبان خود معرفی کنید.

همین حالا کمپین های تبلیغاتی خود را ایجاد کنید!

به جمع برترین برندهایی که از سرویس هوشمند پولند استفاده می‌کنند، بپیوندید تا به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌ی آنلاین ایرانی (پولند) دسترسی پیدا کنید و برند خود را از طریق تبلیغات بنری و ویدیویی و نصب اپلیکیشن و ویدیویی سوالی به طور هدفمند به طیف وسیعی از کاربران فضای دیجیتال معرفی کنید.

رسانه‌ای برای طراحی و نمایش تبلیغات هدفمند

پولند مخاطبان واقعی شما را شناسایی می‌کند و تبلیغ شما را به مرتبط‌ ترین افراد نمایش می‌دهد

پولند اولین سامانه هوشمند تبلیغات و کسب درآمد اینترنتی در سطح کشور می باشد. اپلیکیشن پولند در امر کسب و کار اینترنتی فعالیت می کند و با بهره گیری از فضای اشتراک محتوا ، بستری ایمن برای کسب درآمد و تبلیغات دیجیتال ایجاد کرده است.​

تمام حقوق مادی و معنوی پولند محفوظ است © ۲۰۱۹